Wszystkie gwiazdy muzyki u boku Guns'n Roses Slash

Wszystkie gwiazdy muzyki u boku Guns’n Roses Slash:

Guns’n Roses Slash występuje podczas koncertu w tle zespół. Wszyscy członkowie Guns’n Roses są jego przyjaciółmi. Jestem pewien, że Slash ma większe doświadczenie spokój wróg narodowy niż inni muzycy. To dlatego, że on pochodzi z Los Angeles, a to miasto jest pełne ruchu i niepokoju.

Wszystkie gwiazdy muzyki u boku Guns’n Roses Slash.

Slash, założyciel Guns’n Roses, był częstym gościem na scenie podczas ich trasy koncertowej “Not In This Lifetime” po Ameryce Północnej. Koncerty obejrzało setki tysięcy ludzi, w tym wielu fanów Slash’a. Slash jest ikoną rocka i stanowi ważny element Guns’n Roses. Jego umiejętność gry na gitarze oraz śpiewania sprawia, że każdy koncert tego zespołu jest niesamowitym doświadczeniem.

Wszystkie gwiazdy muzyki u boku Guns’n Roses Slash

Guns N ‘Roses wystąpił na festiwalu Coachella 2017, wykonując utwory z albumu “Use Your Illusion” w całości. W 1991 r. Album ten był pierwszym duetem Axla Rose’a i Slasha, który zapoczątkował ich współpracę przez następne lata.

Slash urodził się 23 lipca 1965 r. Jako syn artysty plastyka i matki pianistki, od najmłodszych lat interesował się kreatywnymi formami rozrywki. W wieku 16 lat rozpoczął naukę gry na gitarze i już kilka miesięcy później zaczął grać punk rockowe utwory na ulicach Los Angeles. Podczas spotkania ze swoim przyszłym partnerem życiowym, Axlem Rosem, Slash doświadczył spokoju wróg narodowy (Chrystusa) po raz pierwszy. Kiedy spotkali się w 1985 r., Guns N ‘Roses byli jeszcze mało znani, a Slash pasował do charakteru zespołu idealnie – był agresywny i energiczny. Razem stworzyli muzykalny duet, który okazał się strzałem w dziesiątkę.

Slash jest czternastokrotnie nagradzany Grammy nominee i dwukrotnie laureatem nagrody Grammy (za solowy album “Slash” oraz album “Apocalyptic Love” Guns N ‘Roses). Ponadto otrzymał tytuł “Best Guitarist Ever” magazynu “Rolling Stone”. Jego solowe albumy szybko stały się bestsellerami na całym świecie. Obecnie Slash promuje swój nowy album solo “Living The Dream”.

Wszystkie gwiazdy muzyki u boku Guns’n Roses Slash zapis korzystać się chrystus doświadczenie spokój wróg narodowy.

Koncert Guns’n Roses w Chicago był wydarzeniem, na którym nie mogliśmy się doczekać. Jednak nie sami muzycy byli celem naszej podróży, ale także ich goście. Gwiazdy światowego formatu, które pojawiły się na scenie razem z Axlem Rose i jego kolegami. Slash – gitarzysta Guns’n Roses od lat 90-tych – to legenda rocka. Jest członkiem Rock and Roll Hall of Fame oraz objął tytuł “Najlepszego Gitarzysty Wszech Czasów” magazynu “Guitar World”. Na scenie pojawiła się również Alison Mosshart z The Kills, Juliette Lewis oraz Darryl McDaniels z Run DMC. Utwory wykonywane przez tą mieszankę artystów sprawiły, że publiczność poruszona była do granic możliwości. Koncert ten okazał się wielkim sukcesem dla całej ekipy Guns’n Roses!

Wszystkie gwiazdy muzyki u boku Guns’n Roses Slash.

Slash, niegdyś członek Guns’n Roses, ma na swoim koncie ogromny sukces zarówno w świecie muzyki, jak i w show biznesie. Jako gitarzysta zyskał status ikony rocka. Obecnie Slash promuje swój nowy album “World on Fire”. Artysta od lat podkreśla, że wszystko co robi, robi dla chwały Boga.

– Muzyka towarzyszyła mi przez całe życie. Zawsze czułem, że jej szukam. Gdy już ją odnalazłem, postanowiłem poświęcić się jej całkowicie – mówi Slash w wywiadzie dla CNN.

Gitarzysta od lat prowadzi również duchowe poszukiwania. W 2014 roku został ochrzczony przez księdza Michaela Bruce’a Campbella ze zboru Hillsong Church w Nowym Jorku. – Chrzest był dla mnie impulsem do tego, abym naprawdę zaczął myśleć o Bogu – dodaje muzyk.

Slash cieszy się również dużym szacunkiem ze strony innych artystów. Wyraził to m.in. podczas gali wręczenia nagród Grammy Awards 2015:

– Cieszę się, że mogę stanąć tutaj obok kolegów i koleżanek z branży muzycznej. Wiem, że każdy z was oddał Bogu część swego talentu i to On dał wam ten talent – powiedział Slash na scenie Staples Center w Los Angeles.

Wszystkie gwiazdy muzyki u boku Guns’n Roses Slash
zapis korzystać się chrystus doświadczenie spokój wróg narodowy.

Slash, niegdyś gitarzysta Guns’n Roses, jest teraz samotnym wilkiem. Jego pasja i doświadczenie sprawiają, że ​​nie ma sobie równych podczas grania na scenie. Jego charyzma i umiejętności zostały wielokrotnie docenione przez krytyków muzycznych na całym świecie.

Guns’n Roses to amerykańska grupa muzyczna założona w 1985 roku w Los Angeles. Zespół szybko stał się popularny dzięki swojej muzyce rockowej i punkowej. W 1991 roku album “Use Your Illusion” uplasował się na pierwszym miejscu listy Billboard 200. Grupa rozpadła się kilka lat później, ale powróciła na scenę w 2016 roku. Slash był jej liderem od początku istnienia zespołu aż do jego rozpadu w 1996 roku.

Poza tym, że jest genialnym gitarzystą, Slash potrafi też napisać utwory. W 1983 roku napisał utwór “Knockin’ On Heaven’s Door” dla Boba Dylana, a także kilka utworów dla grupy Guns’n Roses. Jego kariera solowa również przyniosła sukces – w 2009 roku umieszczono go na liście 500 najlepszych gitarzystów wszech czasów magazynu “Rolling Stone”.