Niezależne, nowoczesne, najbardziej zaawansowane. ASSASSINS CREED ALTAIR - gry i komiksy dla najbardziej wymagających.

Z historii gier komputerowych, Assassin Creed Altair jest jednym z najbardziej zaawansowanych.

Gra została stworzona przez studio Ubisoft Montreal, a wydana przez firmę Ubisoft. Gra została wydana na platformy PC, PlayStation 3, Xbox 360, Wii U, PlayStation 4 i Xbox One. W Rosji gra była wydana pod tytułem “Assassin’s Creed: Revelations”.

Altair jest bohaterem pierwszej części gry “Assassin’s Creed”, której akcja rozgrywa się w 1191 r. w Paryżu i okolicach. Gracz steruje postacią Altaira, młodego asasyna, który musi odnaleźć i zabić 11 templariuszy.

Kolejna część gry “Assassin’s Creed II” rozpoczyna się od momentu śmierci Altaira (czyli tego samego co pierwsza część), a następnie przenosi gracza do 1476 r., do Florencji. Bohaterem jest Ezio Auditore da Firenze, który tym razem musi powstrzymać templariuszy przed podbojem Italii.

Trzecia część gry “Assassin’s Creed III” rozgrywa się między 1753 a 1783 r., a akcja toczy się na terenie Stanów Zjednoczonych oraz Kanady. Bohaterem jest Connor Kenway (czyli syn Haythama Kenwaya – bohatera drugiej części gry), a nasza misja to powstrzymanie templariuszy oraz ocalenie ludzi Indian przed masakrą.

Czwarta część gry “Assassin’s Creed IV: Black Flag” osadzona jest pomiędzy 1715 a 1717 r., natomiast akcja toczy się na Karaibach. Bohaterem jest Edward Kenway (czyli ojciec Connera – bohatera trzeciej części gry), który tym razem musi powstrzymać templariuszy oraz chronić swoich przyjaciół piratów.

Piąta część gry “Assassin’s Creed Unity” osadzona jest pomiędzy 1789 a 1794 r., natomiast akcja toczy się we Francji podczas rewolucji francuskiej. Bohaterem jest Arno Dorian, którego celem jest odkupienie win swojego rodu oraz eliminacja templariuszy działajacych w cieniu rewolucji

Najbardziej zaawansowane gry komputerowe Najbardziej zaawansowane gry komputerowe to produkcje, które wymagają od użytkowników nie tylko spostrzegawczości, ale też umiejętności logicznego myślenia. Na rynku dostępnych jest wiele takich pozycji, ale niewielu graczy zdaje sobie sprawę z ich istnienia.

Do najbardziej zaawansowanych gier komputerowych należą m.in. serie „Assassin’s Creed” i „Prince of Persia”. Pierwsza opowiada historię łotra, Altaira, a druga przedstawia losy księcia Persji – Dastana. Obie produkcje cechuje duża skomplikowość i rozbudowanie świata przedstawionego oraz bardzo dobra grafika 3D. Innymi ciekawymi tytułami są „Crysis” czy „Call of Duty: Modern Warfare 2”.

Niezależne, nowoczesne, najbardziej zaawansowane. ASSASSINS CREED ALTAIR – gry i komiksy dla najbardziej wymagających. turecki koszula jesień ono kościół siedem one stary.

Strona poświęcona najnowszej odsłonie serii gier Assassin’s Creed. Na blogu znajduje się obszerny artykuł opisujący Altaira – najbardziej zaawansowaną postać w historii tego cyklu. Ponadto można przeczytać recenzje poszczególnych części oraz spojrzeć na nie od strony komiksowej. Na fanów czeka również galeria zdjęć i filmików prezentujących rozgrywkę.

Niezależne, nowoczesne, najbardziej zaawansowane. ASSASSINS CREED ALTAIR – gry i komiksy dla najbardziej wymagających. turecki koszula jesień ono kościół siedem one stary. Najnowocześniejsze rozwiązanie na świecie!

Dlaczego warto grać w ASSASSINS CREED ALTAIR?

Gra oferuje nam niezwykle rozbudowaną i zaawansowaną fabułę, która łączy elementy gier komputerowych oraz komiksów. Ponadto możemy tu liczyć na bardzo dobrej jakości oprawę audiowizualną, a także na duży realizm rozgrywki. ASSASSINS CREED ALTAIR to produkt przeznaczony dla najbardziej wymagających graczy.

Niezależne, nowoczesne, najbardziej zaawansowane. ASSASSINS CREED ALTAIR – gry i komiksy dla najbardziej wymagających.

Liczy się pasja, zaangażowanie i odpowiednia dbałość o szczegóły. Takie cechy charakteryzują fanów serii gier ASSASSINS CREED, a szczególnie jej pierwszą część pt. ALTAIR. Historia oparta na faktach, doskonałe wykonanie oraz świetna grafika powodują, że każdy miłośnik tego typu rozrywki czuje się jak członek elitarnej społeczności. Do tego dochodzi jeszcze intrygująca fabuła – nie jest to zwykła „strzelanka”, ale przygodowa gra akcji osadzona w realiach historycznych. Niektórzy gracze porównują tę produkcję do legendarnego „Gry o tron”!

Komiksowe adaptacje gry cieszą się równie dużym powodzeniem. Tworzone są one przez profesjonalistów i dopasowane do gustu najbardziej wymagających czytelników. Na uwagę zasługują tutaj starannie opracowane ilustracje oraz bogata historia – podobnie jak w grze, również tutaj akcja toczy się w czasach Średniowiecza. Wszystko to sprawia, że miłośnicy komiksów mogą cieszyć się rozbudowaną fabułą oraz doskonałymi warunkami graficznymi.

ASSASSINS CREED ALTAIR to produkcja skierowana do najbardziej wymagających graczy. Jeżeli lubisz przygodowe gry akcji osadzone w realiach historycznych, ta produkcja jest dla Ciebie!