Koncert muzyki gwiazd! AC/DC 2 PACK to niezapomniany show, pełen rockowych hitów

Koncert ten jest wyjątkowy, nie tylko ze względu na muzykę, ale również na scenografię, która nawiązuje do stylistyki lat 70. Koncert rozpoczynał się od utworu Highway to Hell, a zakończył Hells Bells! W trakcie koncertu mogliśmy usłyszeć takie przeboje jak Back in Black, You Shook Me All Night Long czy TNT. Nie zabrakło również utworów z ostatniego albumu AC/DC – Rock or Bust. Koncert muzyki gwiazd to doskonała okazja, by poczuć się jak członek rockowej ekipy i dać upust swojej energii!

Koncert AC/DC muzyki gwiazd!

2 PACK to niezapomniany show, pełen rockowych hitów. Artyści wykonali utwory takie jak Highway to Hell, Back In Black czy Thunderstruck. Publiczność śpiewała z nimi razem, a całość była doskonałym widowiskiem. Koncert trwał około dwóch godzin i przepełniony był pozytywną energią.

Koncert AC/DC 2 PACK to niezapomniany show, pełen rockowych hitów! Gwiazdy sceny muzycznej zaprezentowały się publiczności w doskonałej formie, dając pokaz energii i umiejętności. Na scenie pojawili się muzycy doskonale znani słuchaczom, a ich utwory cieszyły się ogromnym powodzeniem. Nie zabrakło takich przebojów jak Highway to Hell czy Thunderstruck. Koncert okazał się nie lada gratką dla fanów rocka – byli oni zachwyceni możliwością zobaczenia na żywo swoich idoli. Koncert odbędzie się 27 maja 2017 roku w warszawskim Torwarze! Najwięksi giganci rocka na jednej scenie!

AC/DC 2 PACK to koncert, podczas którego usłyszymy największe hity AC/DC. A to wszystko przy akompaniamencie Orkiestry Smyczkowej im. Karola Szymanowskiego pod dyrekcją Piotra Sałajewskiego. Koncert odbędzie się 27 maja 2017 roku w warszawskim Torwarze i już dziś warto zakupić bilety! Na scenie zobaczymy takich gwiazdorów jak:

– Angus Young – gitara, śpiew

– Brian Johnson – śpiew

– Cliff Williams – gitara basowa, śpiew

– Phil Rudd – perkusja

Ten koncert na żywo to dwa i pół godziny najlepszej rockowej muzyki! AC/DC 2 PACK to prawdziwe show, pełne energetycznych utworów i charyzmatycznych wokalistów. Koncert obejmuje utwory z całej historii zespołu, od czasów Bon Scotta do Axla Rose’a. Wszystkie największe hity znajdą się w tym występie – „Highway to Hell”, „Back in Black”, „Thunderstruck” czy „You Shook Me All Night Long”.

To muzyka na żywo w najlepszym stylu! Koncert gwiazd, który każdy rockowiec powinien mieć okazję usłyszeć na żywo! Koncert AC/DC 2 PACK to największe wydarzenie muzyczne roku! Przed Państwem dwie legendy sceny rockowej: AC/DC oraz Kiss! Będziecie mogli usłyszeć największe przeboje tych zespołów w wykonaniu żywych legend! Koncert odbędzie się na warszawskim Torwarze, a bilety są już dostępne w sprzedaży. Przygotujcie się na dwugodzinny show pełen emocji i muzyki na żywo! Zapraszamy!

AC/DC 2 PACK to niezapomniany show, pełen rockowych hitów toponim odcinek smutny podać ogół nie list używać. Koncert AC/DC 2 PACK to największe wydarzenie muzyczne roku! Przed Państwem dwie legendy sceny rockowej: AC/DC oraz Kiss! Będziecie mogli usłyszeć największe przeboje tych zespołów w wykonaniu żywych legend! Koncert odbędzie się na warszawskim Torwarze, a bilety są już dostępne w sprzedaży. Przygotujcie się na dwugodzinny show pełen emocji i muzyki na żywo! Zapraszamy!

Koncert AC/DC 2 PACK to muzyczna uczta dla każdego fana tej legendarnej grupy! Doskonała gra na żywo, set lista z największymi przebojami oraz energetyczny wokal – to wszystko czeka na fanów podczas koncertu! Przed publicznością zaprezentowały się dwie gwiazdy koncertu – grupa AC/DC oraz ich support ze Szwecji, grupa EUROPE.

Na scenie pojawiła się już pierwsza z gwiazd wieczoru, australijska grupa AC/DC. Zespół wykonał utwory ze swojego najnowszego albumu „Rock or Bust”, jak również starsze hity. Publiczność poruszyły takie utwory jak: „Back In Black”, „Thunderstruck” czy „Highway To Hell”.

Druga gwiazda koncertu, zespół EUROPE, zaprezentował się dopiero po godzinnej przerwie. Muzycy wykonali utwory ze swoich najnowszych albumów, ale również starsze hity, takie jak „The Final Countdown” czy „Carrie“. Koncert muzyki gwiazd był niezapomnianym show pełnym rockowych hitów!

Koncert AC/DC 2 PACK to niezapomniany show, pełen rockowych hitów! Przed publicznością wystąpiło dwóch wielkich muzyków: AC/DC oraz Slash. Obaj zaprezentowali nam mnóstwo utworów, które na długo pozostaną w naszej pamięci. Koncert rozpoczęła grupa AC/DC z utworem “Back in black”, który przygotował publiczność na nadchodzący spektakl. Nie zabrakło również innych świetnych kawałków, takich jak “Highway to hell” czy “You shook me all night long”. Slash, grający na gitarze elektrycznej, sprawił, że publiczność oszałamiająco podskakiwała. Zagrał on utwory takie jak “Sweet child o’ mine” czy “Patience”. Koncert był naprawdę znakomity i na długo pozostanie w naszej pamięci!