PARTY Muzyka, Gwiazdy, Muzyka! 3072_Muzyka_Gwiazdy_Muzyki_MICHAEL_JACKSON_BAD_VERSION_ICON_PARTY

Ikona muzyczna, legenda kina i popu – Michael Jackson – postać niezapomniana. Obchodzimy 30. rocznicę wydania albumu “Bad”. Z tej okazji zorganizowaliśmy imprezę pod tytułem “Muzyka, Gwiazdy, Muzyka! 3072_Muzyka_Gwiazdy_Muzyki_MICHAEL_JACKSON_BAD_VERSION_ICON_PARTY”

Wszyscy fani MJ-a spotkali się na jednej scenie by świętować ikonę muzyki. Specjalnie na tą okazję został przygotowany repertuar inspirowany twórczością artysty. Nie mogło zabraknąć największych hitów takich jak: “Bad”, “Billie Jean”, “Heal the World” czy “Thriller”. Na scenie towarzyszyli nam utalentowani artyści, m.in.: gwiazda You Can Dance – Kuba Sienkiewicz oraz finaliści programu The Voice of Poland: Michał Szpak i Natalia Nykiel.

Impreza była doskonałą okazją do spotkania fanów i celebrowania życia oraz twórczości Michaela Jacksona.

Czy wiesz, że to właśnie muzyka tworzy nastrój podczas imprez? Bez odpowiedniej oprawy muzycznej trudno o dobre samopoczucie gości. Dlatego warto zaprosić na imprezę artystów, którzy potrafią rozbawić i porwać do tańca. W tym roku na scenie pojawi się Michael Jackson!

Bad Version Icon Party to wydarzenie, na którym usłyszeć będzie można utwory wokalisty w nowych aranżacjach. Podczas imprezy zagra również DJ Tomek Walicki, a tancerze z grupy Illusion zaprezentują widowisko taneczne inspirowane muzyką Michaela Jacksona. Na scenie nie zabraknie również solistów i tancerzy ze szkoły tańca Dance Masters.

Impreza odbędzie się 30 września w warszawskim klubie Progresja. Bilety są już dostępne w sprzedaży online.

Kiedy myślisz o imprezie, pierwsze słowa, które przychodzą ci na myśl, to muzyka, gwiazdy i muzyka! Tak powinna wyglądać każda impreza. Nie może zabraknąć żadnej z tych rzeczy. Aby uczynić Twoją imprezę niezapomnianą, postaw na najlepszych artystów i utwory.

Jeśli chcesz zorganizować prawdziwe show, zatrudnij profesjonalny zespół muzyczny. Impreza bez muzyki to niewarta Twoich wysiłków. Wybieraj utwory dopasowane do Twoich gości. Jeśli masz mniejsze dzieci, postaw na bardziej dziecinne piosenki. Natomiast jeśli chcesz podbić serca starszych osób, wybieraj hity lat 80.

Gdy już masz odpowiedni repertuar, warto zadbać o odpowiedniego prowadzącego imprezę. Dobrym pomysłem jest zatrudnienie dj’a lub wokalisty. Prowadzenie imprezy wymaga sporego doświadczenia i umiejętności rozbawiania gości. Ważne jest także dopasowanie repertuaru do preferencji uczestników imprezy.

Nie można zapomnieć o gwiazdach! Jeśli chcesz przerwać ich monotonię i dać im trochę rozrywki, postaw na atrakcyjne nagrody dla najlepszych uczestników imprezy. Gwarantujemy Ci, że będzie się śmiało a Ty będziesz czuł się jak prawdziwa gwiazda!

Michael Jackson “Bad” Version Icon Party

Kiedy myślisz o imprezie, to co pierwsze ci przychodzi do głowy? Muzyka, koncerty i nocne życie? Jeśli tak, to ta impreza jest właśnie dla ciebie! Będzie się tam odbywać specjalna Michael Jackson Bad Version Icon Party.

Nie zwlekaj i zarezerwuj sobie miejsce już dziś! Przekonasz się, że warto było pojawić się na takiej imprezie. Nie tylko usłyszysz największe hity artysty, ale także będziesz mógł obejrzeć teledyski oraz zdjęcia promujące ten album. Na pewno nikt Ci tego nie zapewni podczas innych imprez!

W środę 28 czerwca 2017 roku, w sali widowiskowej MOSiR przy ulicy Sportowej 18a, odbyła się party muzyczna zatytułowana „Muzyka, Gwiazdy, Muzyka!”. Impreza ta była hołdem dla pamięci Michaela Jacksona, który w tym samym dniu obchodziłby 60. urodziny.

Na scenie pojawili się m.in. Maciej Maleńczuk, Beata Kozidrak, Czesław Mozil oraz zespół TSA. W programie imprezy nie zabrakło również największych przebojów artysty, takich jak: „Beat It”, „Billie Jean” czy „Man in the Mirror”. Widowisko poprowadził Radosław Majewski.

Uczestnicy imprezy mogli liczyć na niespodzianki w postaci dodatkowych atrakcji oraz upominków od sponsorów. Do dyspozycji gości były również food trucki i stoiska z gastronomią. Całość dopełniała świetna atmosfera i doskonała muzyka!

Wielka impreza z okazji 30. rocznicy albumu “Bad” Michaela Jacksona! Na scenie największe gwiazdy muzyki pop i elektro: DJ Bobo, 2 Unlimited, Haddaway, Culture Beat i wielu innych!

Sobota wieczór, a my zdecydowaliśmy się na imprezę. Jako że tematyka była dość ogólna, postanowiliśmy zrobić imprezę z muzyką Jacksona. Zaczynamy od “Bad” albumu. Kilka osób już tańczy na podłodze, a reszta patrzy i czeka na swoją kolej. Nagle słyszymy intro tego utworu. Wszyscy już tańczą razem, a miło jest obserwować tych, których nie widzieliśmy od dawna. Pół godziny później przechodzimy do “Dangerous” albumu. Tutaj aktywność fizyczna trochę spada, ale emocje rosną. Śpiewamy razem z Michaelem piosenki takie jak “Heal the World”. Czasami robimy przerwy na dyskotekowe hity lat 80′, ale zawsze wracamy do Jacksona. Kończymy wspaniałymi utworami z “This is It” albumu, mam tutaj na myśli “I Just Can’t Stop Loving You” oraz “Man in the Mirror”. Jednak nie ma końca imprezy bez bisów! Na koniec grajmy jeszcze jeden utwór ze “Stranger in Moscow” singlem.