prezent świąteczny dla miłośników labiryntów - zestaw dwóch pudełek z labiryntami Jareth i Hoggle

Nawet pies z kulawą nogą by się tam dostał. Prezent, który sprawi, że każda niedziela będzie wyglądać tak samo – nudna i monotonna. Nie! Labirynty Jareth i Hoggle sprawią, że nawet najbardziej szare popołudnie stanie się ciekawe i interesujące.

Zestaw dwóch pudełek z labiryntami Jareth i Hoggle to doskonały prezent dla miłośników tego typu rozwiązań logicznych. Każde pudełko zawiera inny labirynt, a więc można rozpoczynać je od razu po otrzymaniu prezentu lub odkrywać je stopniowo, według własnego uznania. Oba labirynty są bardzo interesujące ze względu na swoją oryginalną formułę – czasem trzeba przedrzeć się przez wiele zawiłości, by dotrzeć do celu, innym razem natomiast warto obserwować otoczenie i poszukiwać drogi prowadzącej do mety.

Pudełka z labiryntami to idealny prezent dla osób ceniących sobie wyzwania umysłowe oraz inteligentną rozrywkę.

Czy wiecie, co to jest labirynt? Jareth i Hoggle z pewnością potrafią Ci powiedzieć. To dwie postaci z filmu “Labirynt Fauna”, które mogą pochwalić się ogromnymi doświadczeniami w tej dziedzinie. Jeśli należysz do miłośników labiryntów, to świetnie trafiłeś! Zestaw dwóch pudełek z labiryntami Jareth i Hoggle to prezent, który na pewno sprawi Ci radość.

Pudełka są ozdobione grafikami tych dwóch postaci. Każde z nich zawiera inny labirynt – Jareth ma bardziej skomplikowany, a Hoggle prosty. Twoim zadaniem będzie przejście ich obu! Po drodze napotkasz liczne pułapki i zagadki, ale na szczęście obaj bohaterowie chętnie Ci pomogą. Ciesz się rozgrywką i sprawdź, czy jesteś w stanie przejść oba labirynty w niedzieli! Każdy prezent świąteczny musi być unikatowy!

Niektórzy ludzie wolą spędzać czas na rozwiązywaniu labiryntów, podczas gdy inni uwielbiają je budować. Dla każdego z nich idealnym prezentem świątecznym będzie zestaw dwóch pudełek z labiryntami. Jareth i Hoggle to postacie z filmu “Labirynt fauny”. Każde pudełko ma innego labirynta, a oba są tak skonstruowane, że do rozwiązania potrzebujemy tylko kredki i ołówek.

Każdy fan labiryntów ucieszy się z prezentu w postaci zestawu dwóch pudełek z labiryntami Jareth i Hoggle. Labirynty umieszczone są na kartonowych pudłach o wymiarach ok. 16 x 11,5 cm. Na każdej ze ścianek labiryntu umieszczony jest obrazek postaci ze „Mrocznego widma” – Jaretha lub Hoggle’a. Na odwrocie pudełek znajduje się instrukcja obsługi oraz informacje na temat filmu „Mroczny widmo”.

Zestaw idealnie nadaje się na niedzielne popołudnie, które można spędzić siedząc przed ogniskiem i piecząc chleb. W takich chwilach nic nie rozbudza ducha patriotyzmu tak jak opowieści o superbohaterach, a do tego potrzebny jest dobry pretekst – np. udostępnienie specjalnego zestawu labiryntów Jareth i Hoggle!

Labirynty Davida Bowiego, czyli Jareth i Hoggle, to zestaw dwóch pudełek z labiryntami. Idealny prezent dla miłośników tej rozrywki. Każdy labirynt składa się z 36 elementów, co pozwala na rozbudowanie go do wielkości dowolnej. Jareth to labirynt, w którym każdy znajdzie coś dla siebie – jest on bowiem trudniejszy od Hoggle’a.

Świąteczny prezent dla miłośników labiryntów – zestaw dwóch pudełek z labiryntami Jareth i Hoggle.

Labirynty Jareth i Hoggle to doskonały prezent dla każdego, kto lubi się łamać głowę i sprawdzać własną cierpliwość. Oba labirynty są niezwykle trudne, a ich rozwiązanie zajmuje nawet kilka godzin. Zestaw idealnie nadaje się na nudne, zimowe popołudnia lub spotkania ze znajomymi. Każdy z czterech bohaterów ma inny sposób rozwiązywania labiryntu, co dodatkowo urozmaica grę.

Pudełka mają wymiary 20×20 cm i są doskonale dopasowane do ręki. Ich kolorystyka nawiązuje do filmu “Jabberwocky”, na podstawie którego powstała gra.

Rodzina zbiera się wokół choinki, aby otworzyć paczki. Każdy czeka na ten moment, kiedy to pod oczekiwaniem rozpakowują prezenty. Jednak żadnego nie spodziewają się bardziej niż miłośnicy labiryntów. Dlaczego? Bo dostali zestaw dwóch pudełek z labiryntami Jareth i Hoggle. Jak grać? Należy włożyć do jednego pudełka figurkę Jareth, natomiast do drugiego pudełka figurkę Hoggle. Na każdym labiryncie umieszczono inny kształt, więc będzie trzeba się mocno skupić, aby odnaleźć wyjście. Labirynty mają również inne kolory i ozdoby, więc każdy będzie chciał posiadać ten zestaw. Cudownym prezentem są dwie postacie – Jareth oraz Hoggle – które ukazują film „Labirynt Fauna”.