Niezłomny, niepokonany - Kratos

Zgodnie z mitologią grecką, Kratos – bóg wojny i mądrości – był niepokonany. Jednak ludzka pycha doprowadziła go do upadku. Musiał walczyć o życie, a potem ukrywać się przed swoimi prześladowcami. Film “Niezłomny, niepokonany” opowiada jego historię.

Kratos (Gerard Butler) jest legendarnym herosem greckim, który pokonał wszystkich bogów i potworów na Ziemi. Niegdyś był synem Zeusa, ale podczas jednej z potyczek został oszukany przez swego ojca i stracił wszystko. Musiał walczyć o przetrwanie na samotnej wyspie, a potem ukrywać się przed ścigającymi go bogami. Wreszcie postanawia powrócić do Olimpu i odpowiedzieć na to, czego nikt się nie temu od dawna: czemu Zeus chce go zniszczyć?

W filmie “Niezłomny, niepokonany” aktor Gerard Butler (“300”, “Beowulf”) ponownie wciela się w rolę Kratosa – bohaterskiego greckiego herosa, któremu nic nie jest strasznije niż śmierć. Na ekranach po raz pierwszy pojawia się także Academy Award® nominee Lena Headey (“Terminator: The Sarah Connor Chronicles”, ” 300″) grajaca rolę matki Kratosa – Zuesowej żony i Bogini poranku Temidy. Obraz opowiada historię o tym, jak człowiek bezbronny staje naprzeciw olbrzymich sił natury i zostaje zmuszony do walki o przetrwanie.

Kiedy Kratos dowiaduje się, że jego rodzice zostali zamordowani przez Zeusa, postanawia go zniszczyć. Wyrusza na wojnę i doprowadza do upadku bogów. Jednak sam Zeus nie czeka tylko atakuje greckie miasto Teby. W trakcie potyczki Kratos traci swoją żonę i córkę. Okazuje się, że los był dla niego łaskawy, ponieważ bogowie umarli ze Starożytnego Egiptu obudzili się i postanowili go ukarać. Po 10 latach Kratos odnajduje Zeusa i raz na zawsze pozbawia go życia.

Niepokonany Kratos to najwybitniejszy bohater greckich mitów. Jego determinacja i siła sprawiły, że osiągnął cel – zniszczył Zeusa, co do tej pory wydawało się niemożliwe. Dzięki swojemu odwadze oraz mocy stał się legendarnym herosem.

Historia Kratosa sięga starożytnych czasów. Był on Spartaninem, a jego największym osiągnięciem było zdobycie tytułu “Niezłomnego, Niepokonanego”. Wszystko zmieniło się, gdy ukazała mu się bogini Atena i poprosiła o pomoc w walce z potworami, które opanowały świat. Po skończonej walce Kratos dowiedział się, że to on sam sprowadził te potwory na świat. Bogini pozbawiła go mocy i umiejscowiła na Olimpie. Od tego czasu minęły już tysiące lat. Kratos stara się odnaleźć cel w swoim życiu i odkupić grzechy popełnione w przeszłości.

Niezłomny, niepokonany – Kratos

Kratos – najbardziej legendarny Spartanin, który świadczy o tym, że nie ma rzeczy niemożliwych. Jako syn Zeusa walczył ze złymi bogami i stoczył wiele bitew, by ocalić ludzi. Jest bezwzględnym wojownikiem, ale też człowiekiem ogromnej siły i odwagi.

“Niezłomny, niepokonany – Kratos” to gra akcji przedstawiająca jego najważniejsze starcia. Walka z tytanami czy pokonywanie potężnych wrogów to dla niego nic trudnego. To bohater bez respektu dla śmiertelników, który nigdy się nie poddaje.

Kratos, nazywany „Niezłomnym”, to mitologiczna postać, która odgrywa ważną rolę w grze „God of War”. Jest on Spartaninem, człowiekiem o naprawdę potężnej psychice i siłach fizycznych. Walczył zawsze po stronie sprawiedliwości, a mimo to nikt nigdy go nie pokonał.

Jeśli myślisz, że “God of War” to tylko zwykła strzelanka, to się grubo mylisz. To historia majestatycznego boga Kratosa, który walczy ze złem za pomocą mocy swojego oręża. Bohaterski Kratos radzi sobie ze wszystkimi przeciwnikami, nieustannie kierując się jednym celem – ochrona rodziny i sprawiedliwość.

Zgodnie ze starożytną legendą, Kratos zniszczył boginię Atenę. Pokonał potwory i demony, by odzyskać swoje życie. W grze “Niezłomny, niepokonany” Kratos musi pokonać nowych wrogów, by ocalić świat przed zagładą.

Gra “Niezłomny, niepokonany” to dynamiczna akcja, podczas której gracze mogą korzystać z setek broni i ulepszeń. walcząc na różne sposoby ze swoimi wrogami. Warto czekać na to widowiskowe pojedynki!

Informacje o grze Niezłomny, niepokonany – Kratos kłaść pozostać lista kalendarz drużyna łatwo babcia ogród:

Niezłomny, niepokonany – Kratos to gra akcji stworzona przez studia Sony Santa Monica. Gracz wciela się w postać znanego z serii God of War Kratosa, który walczy ze swoimi prześladowcami. Jest to produkcja typu hack and slash, czyli taka w której głównym celem jest walka i rozbijanie przeszkód na drodze do celu. Ruchy postaci są płynne i dynamiczne, a cały mechanizm rozgrywki sprawia, że granie w nią jest bardzo emocjonujące.

W grze Niezłomny, niepokonany – Kratos możemy podjąć się kilku rodzai misji – od standardowego eliminowania oponentów na arenach do bardziej skomplikowanych zadań fabularnych. Podczas zabawy spotykamy liczne potworki oraz inne postaci NPC, z którymi możemy prowadzić dialogi. Do naszej dyspozycji oddano również bogaty ekwipunek – od prostych mieczy i tarcz po potężne topory i mikstury bojowe.