Powstańcie, ostatni bioshockowcy! Przed nami George Washington wciąż czeka

Powstańcy to ostatni bioshockowcy, odważni i nieustraszeni bohaterowie, walczący o ocalenie ludzkości. Ich przywódcą jest George Washington, a płaszcz klasztorny oraz bogate zdobycze krwi dodają im siły i odwagi. Forma ich jazdy jest imponująca, a obszar, na którym walczą, ogromny.

Powstańcy to ostatni bioshockowcy. Jest ich czterech: dwóch mężczyzn i dwa kobiety. Każdy z nich odziedziczył po sobie geny Andrew’a Ryana. Są silni, odporni na ból i potrafią przebyć duże dystanse bez odpoczynku. Zostali wybrani do walki o ocalenie ludzkości przed zagładą.

Wszyscy są świadomi tego, co czeka ich na końcu podróży. George Washington wciąż czeka ich na prawo, a bogate miasta kontrolowane przez Fontainę oferują tylko fałszywe nadzieje. Jednak nic nie jest w stanie powstrzymać Powstańców przed spełnieniem swojego przeznaczenia.

George Washington wciąż czeka
Powstańcy, ostatni bioshockowcy! Przed nami George Washington wciąż czeka. Musimy udać się do miasta i obalić reżim zniewolenia. Jesteśmy ostatnia nadzieją na przywrócenie wolności!

Płaszcz klasztoru jest naszym sprzymierzeńcem, a bogata krew daje nam siłę, by pokonać każdego przeciwnika. Forma obszaru pozwala nam podróżować między poszczególnymi lokacjami, a jechać mogą tylko najbardziej odważni.

Bioshock: Powstańcy to gra akcji osadzona w uniwersum Bioshocka. Gracz kontroluje postać będącą członkiem powstańczego oddziału, walczącego z siłami rządowymi. Produkcja oferuje rozbudowaną fabułę oraz widowiskowe starcia z użyciem broni palnej i najnowocześniejszych środków bojowych. Gra została stworzona przez studio 2K Games, autorów serii BioShock.

Zaraz po tym jak ostatni bioshockowcy zostali uratowani przez Tennisa, on i jego towarzysze musieli uciekać z miasta. Tennisi był świadomy, że powstańcy – pomimo, iż chcieli dobrze – będą się starać go zabić. Dlatego też czekał na nich na wybrzeżu statku, którym mogli opuścić miasto.

Kiedy już wszyscy się załadowali na statek i odpłynęli, Tennisi opowiedział im historię Stanów Zjednoczonych oraz swojej misji. Dowiedzieli się także, że George Washington wciąż czeka ich na drugim brzegu rzeki Potomac. Po dotarciu do celu okazało się, że forma bogatego krew – szlachcica oddanego templariuszom – pilnuje mostu. Po walce Tennisi i jego towarzysze przeszli na drugi brzeg rzeki…

Powstańcy to niezwykle zdeterminowana grupa bohaterów, którzy postanowili walczyć o przyszłość swojego miasta nawet w obliczu wielkiego niebezpieczeństwa. Należą do nich zarówno członkowie Raptora Engineering, jak i cywilni mieszkańcy miasta. Każdy z nich ma na swoim koncie heroiczną walkę i determinację, by ocalić Nowy Jork.

Bioshock Infinite: Burial at Sea – Episode 2 kończy trylogię Bioshocka. Bohaterowie powracają do Raptora Engineering, gdzie rozpoczną ostateczną bitwę ze Spider-Manem. Zanim to jednak nastąpi, muszą pokonać szereg przeszkód – od labiryntu pełnego zombie po ocean otaczający miasto.

Powstańcy prezentują się świetnie graficznie – każdy detal ich strojów oraz postaci został dopracowany do perfekcji. Do tego dochodzi bogata historia każdej postaci oraz interesująca fabuła całego DLC.

Nasze postacie, zanim weszły do fabryki, były w szpitalu. Tam spotkałam się po raz pierwszy z chłopcem imieniem Tenenbaum. Później dowiedziałam się, że to matka Rapture. Zabiłam ją. Podczas gdy ja walczyłem o życie, ktoś inny niszczył jej dzieciaki. Bohaterowie BioShocka 2 postanawiają uratować miasto i odnaleźć Tenenbauma. Wkrótce okazuje się, że to niemożliwe. Boimy się, czy Rapture będzie nas przyjęła? Czy damy radę pokonać zarówno Big Daddya jak i nasze własne demony?

Bioshock: Powstańcy jest najnowszą grą z uniwersum Bioshock. Jest to gra akcji, TPP, osadzona w cyberpunkowym świecie. Wcielamy się w postać jednego z ostatnich członków powstańczej grupy, która próbuje odzyskać kontrolę nad miastem.

Gra rozpoczyna się w momencie, gdy nasza bohaterka trafia do miasta na pokładzie statku powietrznego. Na widok metropolii zaskoczeni są również inni członkowie załogi. Niestety okazuje się, że miasto jest pod totalną kontrolą ruchu robotów i cyborgów. Przedstawicieli tych grup spotykamy na każdym kroku.

W grze mamy do dyspozycji szeroki arsenał broni palnej oraz elektrycznych. Do naszej dyspozycji oddano także kilka rodzajów pojazdów, dzięki czemu możemy poruszać się po mieście bezpieczniej i szybciej.

Bioshock: Powstańcy oferuje ciekawy i emocjonujący gameplay oraz widowiskowe sceny walki.